Солярій в оздоровчому комплексі Гламур

Оздоровчий комплекс Гламур у Києві, надає якісні послуги вертикального турбосолярію

Якщо у Вас поганий настрій і постійно хочеться літа? Літнє сонце щедро дарує нам відчуття свята, краси та молодості – все, чого нам так не вистачає довгими зимовими днями. Комплекс здоров’я Гламур у м. Києві може виправити становище!

У вертикальному турбосолярії досягається непоганий косметичний і лікувальний ефект: очищається шкіра, прогріваються м’язи, що сприяє релаксації, знезаражуються легені та, звісно ж, шкіра набуває приємного засмаглого відтінку. І все це завдяки тому, що енергія світла чинить сприятливу дію на низку процесів, що протікають в організмі, засмага допоможе боротися з депресією і поліпшить настрій.

Процедури, що надаються комплексом здоров’я Гламур – це чудовий відпочинок, який оптимально вписується в розпорядок дня міського жителя.

Абонемент

На послуги сауни та солярію існують знижки у вигляді абонементів

Солярій

Комплекс здоров'я Гламур надає якісні послуги вертикального турбосолярію

10 видів масажу

Масажний кабінет надає широкий спектр послуг із масажу

Послуги солярію

Заміна ламп у солярії має проводитися регулярно, відповідно до ТУЕ. Відбувається це тому, що в процесі експлуатації лампа втрачає свою ефективність, у спектрі її світла з’являються небажані складові. Таким чином, у солярії зі “свіжими” лампами клієнт за ті самі гроші отримує кращу послугу.

Солярій - здоров'я і краса

Заміна ламп у солярії доволі дорога операція, тому деякі власники соляріїв виконують її із затримкою або міняють ламни “через одну”, що призводить до “смугастої засмаги”. Адміністрація солярію Оздоровчого комплексу “Гламур” наголошує, що у нас заміна ламп завжди відбувається відповідно до ТЗЕ та ми використовуємо тільки якісні лампи.

Bermuda Gold 1000R 30/200″ потужність 180 W, довжина 2000мм, кількість ламп 48 шт., ці сучасні параметри дають змогу отримати рівномірний безпечний ефект засмаги на все тіло за малу кількість хвилин.

Вартість послуги солярію10 грн/хв.
Абонемент в солярій 50 хв. 400 грн.
Абонемент в солярій 100 хв. 800 грн.

Абонемент у солярій на 50 хв. діє 2 місяці

  • шапочки одноразові – 2 грн
  • наклейки – 3 грн
  • креми д\солярію в асортименті від 45 грн.

Тільки у нас можна якісно поліпшити стиль свого життя!

Солярій доступний кожному

Солярій – це нова доступна розкіш для кожного. Засмагла шкіра це модно. Кожна телезірка має здоровий і сексуальний вигляд за допомогою засмаглої шкіри. Тепер і в наших модниць і модників є можливість зробити своє тіло більш привабливим – відвідуючи солярій. Солярій став доступним для кожного, це дає змогу мати чудовий вигляд не тільки влітку, а й узимку. Але крім естетичної користі солярій використовують і в лікувальних цілях. Якщо у Вас нежить або інші захворювання цієї області, то солярій кращий засіб для лікування. Засмага в солярії набагато корисніша за засмагу, отриману природним шляхом. Над конструкцією солярію попрацювали фахівці, до того ж щороку з’являються дедалі “просунутіші” і безпечніші моделі.

Дозування солярію

Загальна рекомендована доза засмаги в солярії становить 12-20 сеансів не частіше двох разів на рік. Середня тривалість сеансу відвідування солярію 5-10 хвилин. Лише переконавшись, що солярій не завдає шкірі шкоди, можна збільшити тривалість процедури. Неодмінно дізнайтеся в салоні вік апарату солярію: нові лампи горять значно яскравіше, і це потрібно враховувати. Перед сеансом у солярії шкіра має бути чистою, але не мокрою і не пересушеною. Після інтенсивної засмаги організму необхідно дати відпочити, оскільки під впливом променів органи працюють у посиленому режимі.

Для отримання бажаного результату від відвідування солярію це використання спеціальної косметики і захисних засобів. У будь-якому разі шкіра від солярію сушиться. Якщо ви користуєтеся спеціальною косметикою в солярії, то користь буде подвійною.

Солярії пропонують широкий вибір косметики. Порадьтеся з фахівцями, які знаходяться в кожному солярії, вони порадять правильну косметику для вашого типу шкіри.

Безпечний солярій

Дотримуючись усіх правил, які є в кожному солярії, ваша шкіра буде засмаглою і красивою цілий рік. У зимовий час солярій підніме настрій, як сонце навесні.

У нас у солярії встановлений новий вертикальний турбований солярій, за допомогою якого Ви отримаєте ідеальну сонячну засмагу швидше та безпечніше ніж на пляжі.

Фотогаерея сауни Гламур