Басейн SPA

Гідромасажний міні-басейн із контрольованим підігрівом

Якщо у Вас поганий настрій і постійно хочеться літа? Літнє сонце щедро дарує нам відчуття свята, краси та молодості – все, чого нам так не вистачає довгими зимовими днями. Комплекс здоров’я Гламур у м. Києві може виправити становище!

У вертикальному турбосолярії досягається непоганий косметичний і лікувальний ефект: очищається шкіра, прогріваються м’язи, що сприяє релаксації, знезаражуються легені та, звісно ж, шкіра набуває приємного засмаглого відтінку. І все це завдяки тому, що енергія світла чинить сприятливу дію на низку процесів, що протікають в організмі, засмага допоможе боротися з депресією і поліпшить настрій.

Процедури, що надаються комплексом здоров’я Гламур – це чудовий відпочинок, який оптимально вписується в розпорядок дня міського жителя.

Абонемент

На послуги сауни та солярію існують знижки у вигляді абонементів

Солярій

Комплекс здоров'я Гламур надає якісні послуги вертикального турбосолярію

10 видів масажу

Масажний кабінет надає широкий спектр послуг із масажу

Послуги басейну SPA

І найголовніше. Потужний терапевтичний ефект, який Вам дарує процедура гідромасажу, не припиняє свою дію, навіть коли Ви покинули басейн SPA. Уже незабаром Ви помітите це не тільки за поліпшенням самопочуття і настрою, але й за відчуттям, що з новим басейном Ви придбали нові можливості і нову якість життя. За 25 років виробництва домашній басейн SPA перетворилися на символ респектабельності, показник стилю і високого рівня життя. Басейн SPA – це в буквальному сенсі особистий масажист, який завжди до Ваших послуг, щойно Вам це буде потрібно.

Пориньте в теплі обійми SPA !!! Побалуйте себе тишею і спокоєм, на кілька миттєвостей забувши про нескінченну метушню дня. Басейн SPA дарує не просто тілесне відчуття, а й особливий стан душі, перетворюючись на райський куточок комфорту, сповненої релаксації та умиротворення. Можливо, в цьому житті нас не так часто оточує розкіш, але басейн SPA обов’язково подарує Вам це солодке відчуття володіння по-справжньому розкішною річчю.

Басейн SPA – це Ваш власний водний курорт, що дарує здоров’я і гарний настрій на довгі роки.

Тільки у нас можна якісно поліпшити стиль свого життя!

Фотогаерея сауни Гламур