Масажний кабінет

У масажному кабінеті Вам допоможуть зняти головний біль, втому, запобігти розвитку целюліту і навіть вилікуватися від багатьох захворювань.

Ті чи інші методи масажу мають унікальні властивості, впливаючи на організм. Методики їх застосування різні, але об’єднує їх те, що всі вони сприятливо впливають на весь організм людини. Умілі дотики наших масажистів до Вашої шкіри можуть розслабити або підбадьорити організм, наповнити його енергією.

Якість

Ми надаємо якісні послуги масажу

Досвід

Наші масажисти мають медичну освіту і великий досвід роботи

10 видів масажу

Масажний кабінет надає широкий спектр послуг із масажу

Послуги масажного кабінету

Масаж – це засіб, який уже багато століть приносить людям користь. Він зміцнює здоров’я, піднімає життєвий тонус, повертає бадьорість і гарне самопочуття. Масаж – незамінний засіб під час відновлення організму після травм, чудовий спосіб профілактики і приємні ліки під час лікування багатьох захворювань.

Лікувальний ефект масажу пояснюється складним механізмом реакції організму на натискання, розтирання, вібрацію та інші прийоми.

Масаж стимулює вироблення організмом різних біологічних стимуляторів (гормонів, ферментів, вітамінів), які сприяють нормалізації функціонування нервової системи.

Загальний класичний
(масаж всього тіла)
30 хв.600 грн.
60 хв.800 грн.
90 хв.1000 грн.
120 хв.1600 грн.
Спина
(шия, спина, поперек)
30 хв.500 грн.
Спортивний
(масаж всього тіла)
30 хв.700 грн.
60 хв.1000 грн.
90 хв.1500 грн.
120 хв.2200 грн.
Ароматерапевтичний масаж
(масаж всього тіла)
30 хв.550 грн.
60 хв.800 грн.
Пілінг-масаж
(+ матеріал майстра)
30 хв.700 грн.
60 хв.1100 грн.
Медовий
(+ матеріал майстра)
30 хв.650 грн.
60 хв.1100 грн.
Антицелюлітний
40 хв.800 грн.
60 хв.1300 грн.
Foot- масаж30 хв.500 грн.
60 хв.750 грн.
Масаж обличчя/чистка30 хв.500 грн.
40 хв.600 грн.
Шийно-комірцева зона15 хв.450 грн.
  • Простирадло, одноразові капці, рушник – 150 грн. за одиницю
  • З 21.00 діє нічна націнка + 150 грн

Галерея масажного кабінету

Тільки у нас можна якісно поліпшити стиль свого життя!

Лікувальний масаж

Користь масажу незаперечна, масаж – це засіб, який уже багато століть приносить людям користь. Масаж зміцнює здоров’я, піднімає життєвий тонус, повертає бадьорість і гарне самопочуття.

Ще масаж – незамінний засіб під час відновлення організму після травм, чудовий спосіб профілактики та приємні ліки під час лікування багатьох захворювань.

Лікувальний ефект масажу пояснюється складним механізмом реакції організму на натискання, розтирання, вібрацію та інші прийоми. Масаж стимулює вироблення організмом різних біологічних стимуляторів (гормонів, ферментів, вітамінів), які сприяють нормалізації функціонування нервової системи.

Арома-масаж

Арома-масаж при дотику руки з доповненням приємних ароматів евкаліпта, кедрового горіха, лікувальних трав. Ви відчуєте новий приплив сил, що надихають вас на великі лицарські подвиги.

Тривалість: 1 година.

Тонізуючий масаж

Тонізуючий масаж – цей масаж допоможе вам підбадьорити Ваші м’язи і прогнати лінь, з новими силами приступити до своїх справ, не думаючи про втому. А також підняти настрій і додати родзинку у Ваше життя.

Тривалість: 1 година.

Розслаблюючий масаж

Розслаблювальний масаж – Розслаблювальний – цей класичний масаж усього тіла, який допоможе зняти напругу і втому від щоденних навантажень, дати розслаблення вашому тілу – Ви отримаєте повний релакс і незабутнє враження!

Тривалість: 50 хв.

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж – ефективний метод лікування різних травм і захворювань. Він застосовується в найрізноманітніших модифікаціях, має свою методику, показання та протипоказання. Використовуються основні масажні прийоми: погладжування, розтирання, розминка і вібрація. Застосовуються активні та пасивні рухи в суглобах. Використовується найчастіше для масажу всього тіла (загальний масаж). Класичний масаж допомагає в лікуванні та профілактиці остеохондрозу, артриту, болю в спині, шиї, попереку. Цей масаж добре розслабляє напружені м’язи, знімає втому, підвищує розумову і фізичну працездатність. Також широко застосовується після травм, ударів, переломів. Усуває головний біль.

Результат: Розслабляє суглоби, розтягує м’язи і сухожилля, покращує поставу і підвищує увагу.

Це для вас, якщо: Ви хочете впоратися з болем у спині, затіканням плечей, шиї та головним болем, пов’язаним із підвищеною напругою.

Акупресура (точковий масаж)

Акупресура (точковий масаж) – цей вид масажу прийшов до нас із Китаю та Японії. Проводять масаж точок, що розташовані на “меридіанах”, невидимих каналах, якими циркулює енергія. Під впливом різних патологічних чинників енергія в цих каналах блокується, що спричиняє порушення функцій організму і призводить до хвороби. Точковий масаж відновлює перебіг енергії й усуває причину захворювання.